¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YAVRUMA BİR ŞEY OLDUĞUNU BİLDİM’

YazarMesaj
|||SANTİYAGO|||
Site Kurucusu
Site Kurucusu
|||SANTİYAGO|||

Erkek Mesaj Sayısı : 168

üye hakkında : @--->kız arkadası.yok :D

YAVRUMA BİR ŞEY OLDUĞUNU BİLDİM’ Empty
MesajKonu: YAVRUMA BİR ŞEY OLDUĞUNU BİLDİM’   YAVRUMA BİR ŞEY OLDUĞUNU BİLDİM’ Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 3:44 pm

Şehit annesi Türkan Örengül ise şunları söyledi:
“Benim yavrum çok iyi biriydi. Son aradığında, ‘Gece nöbeti tutuyorum. Komutan beni geriye çekti. İyiyim, Kurban Bayramı'nda izne geleceğim. Ana, bana baklava ve bükme yap. Allah'a emanet olun’ dedi. Bugün de acı haberi geldi. Onu en son geçen Mayıs'ta usta birliğine giderken görmüştüm. Askere gittiği ilk günden beri içime ateş düştü. Öyle bir şey olacağını hissediyordum ama kimselere bir şey diyemiyordum. Sabah jandarma gelip babasını sorunca bildim, ‘Yavruma bir şey oldu’ dedim. Terör örgütünü Allah kahretsin. Bütün şehit ailelerine, anna babalarına sabır diliyorum, Türkiye’nin başı sağolsun.'' Örengül Ailesi'nin evinin önünde 112 Hızır Acil Servis ekibi hazır bekletilirken, şehidin cenazesinin yarın askeri törenle Ayvalı Köyü'nde toprağa verileceği bildirildi
http://www.rapzede.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-