¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İŞTE KAHRAMAN ASKERİN ÖDÜLLERİ

YazarMesaj
|||SANTİYAGO|||
Site Kurucusu
Site Kurucusu
|||SANTİYAGO|||

Erkek Mesaj Sayısı : 168

üye hakkında : @--->kız arkadası.yok :D

İŞTE KAHRAMAN ASKERİN ÖDÜLLERİ Empty
MesajKonu: İŞTE KAHRAMAN ASKERİN ÖDÜLLERİ   İŞTE KAHRAMAN ASKERİN ÖDÜLLERİ Icon_minitimeC.tesi Ekim 27, 2007 12:22 pm

P. Komd. Er Hanifi'ye üstün başarısı nedeniyle kendisine, KESKİN NİŞANCI görevi verilmiştir. 31 mart 1993 tarihinde, birliği ile OHAL Bölgesinde intikal etmiştir. Burada aldığı görevler gösterdiği üstün başarısı ve kahramanlığı nedeniyle kendisini kritik bir görev olan ROKETATAR NİŞANCISI görevi verilmiştir. Kendisi 14 Mart 1994 tarihinde birliği ile tekrar OHAL Bölgesine intikal etmiştir. Burada Uzman Onbaşı olmak isteğiyle müracatta bulunmuş bu isteği Komutanlıkça uygun karşılanmıştır. Ancak Uzman Onbaşılıkla ilgili işlemler sürdürülürken 26 Mart 1994'tarihinde Diyarbakır ili, Kulp İlçesi, Beyruh Mahallesi, Kaşo Tepe mevkiinde, teröristlerle çıkan çatışmada baskı ateşi altında olan timini rahatlatmak, silahı olan RPG-7 Roketatarlarını daha uygun bir mevzide kullanmak maksadıyla kahramanca, 21 teröristin grubunun bulunduğu mevzilere askerlik kıyafetlerini değiştirerek, teröristlerin arasına girmiş ve teröristlere, beni askerler yakalayacaklardı, ellerinden zor kurtuldum. Ben sizlerdenim, demiş. Atışa hazır hale getirdiği silahını tam ateşleyeceği sırada açılan hain terörist ateşi neticesinde, şehit olmuş ve 21 teröristin ölü olarak ele geçirilmesine büyük katkıda bulunmuştur.

RUHUN SAAD OLSUN ASLANIM !!!

http://www.rapzede.com

1 sayfadaki 1 sayfası