¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben bu olayı internette gezinirken buldum

YazarMesaj
|||SANTİYAGO|||
Site Kurucusu
Site Kurucusu
|||SANTİYAGO|||

Erkek Mesaj Sayısı : 168

üye hakkında : @--->kız arkadası.yok :D

Ben bu olayı internette gezinirken buldum Empty
MesajKonu: Ben bu olayı internette gezinirken buldum   Ben bu olayı internette gezinirken buldum Icon_minitimeC.tesi Ekim 27, 2007 12:41 pm

Ben bu olayı internette geziniren chat sayfalarında konuşma geçti ve orada olan abilerimizden başından geçmiş bir olay ve bu bölümde sizlerede paylaşmak istedim...

Evet olayımız Elazığ Karakocanda gecmiştir. Terörlü bölgelerimizden olan Elazığ'da vatani görevini yapan askerlerimiz pkk nın var olduğunu sandıkları ormanlık bölgede asayiş kontrolu yaparken komutanları askerlere yürüş emri verir ve askerlerimiz ormanlık alanda yürümeye başlar. Ama işler yolunda gitmemktadir. En arkadan gelen askerin birisi kaybolur am hiç bir arkadaşi gece olduğundan farkina varamazlar. Ve ardından diğer arkada kalan arkadaşlarıda kaybolur gene farkına varamazlar ve ardından güclü bir sesle ve ışıkla yıldırım düşer ve askerler ne olduğunu anlamazlar ama aradan biraz süre gecince bakarlarki arkadaşlarından bazıları kayıp ve arama başlatılır birde görsünlerki arkadaşlarının boyunları kesilmiş ve orada ŞEHİT edilmiştir. İleriye doğru baktıklarında ise yıldırım düştüğü yerde yanmış cestler vardır eğer o yıldırım praya düşmese idi bu olayı anlatan arkadaşımız ve diğer askerlerimiz orada ŞEHİT edileceklerdi. Ama Allahın o yüce kudreti sayesinde o pkklılar orada yanar can verdiler.

Bu olayı anlattıktan sonra o bu olayı anlatan kardeşimiz baya bir kendini kötü hissteneye başladığı için fazla üzerine gitmedik saygıszılık olmasın diye ve olayın bu kadarını anlatabiliyorum... Ama şunu belirteyim ki pkklıların bu yaptıkları bu dünyada veya ahirette alınacaktır...

http://www.rapzede.com

Ben bu olayı internette gezinirken buldum
1 sayfadaki 1 sayfası