¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir kelebek in ömrü

YazarMesaj
|||SANTİYAGO|||
Site Kurucusu
Site Kurucusu
|||SANTİYAGO|||

Erkek Mesaj Sayısı : 168

üye hakkında : @--->kız arkadası.yok :D

Bir kelebek in ömrü Empty
MesajKonu: Bir kelebek in ömrü   Bir kelebek in ömrü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 3:35 pm

Bir kelebek in ömrü kadar sürdü sana sevdam.. Bu kadar kısa zamanda nasıl sevdin,nasıl bu kadar ba landın diye sorma ne olur

Bir kelebe in ömrü süresince gördü ü diyarlar kadar sevdim ben seni,soluklanmak için u rak yaptı ı tüm çiçeklerin rengince sevdim. Gölgesinden geçti i tüm a açların yüceli ince,renklerinin büyüsüne kapılıp,gülen bir çocu un parlayan gözlerinin güzelli ince sevdim. Bir bebek kahkahasıydın sen kulaklarımda ve ben,bir kelebek ömrünce Anne duası gibi sevdim seni..

Hani kelebekler bilirler ya ömürlerinin üç gün oldu unu,hiç durmazlar hani,her çiçe e yaren olmak isterler İşte bende bir kelebe in ömrünce,gönlümce yaşadım seni. Gözlerimi sende açtım, bu kısacık zamana koskoca bir efsane sı dırdım ve kulaklarına fısıldadım son sözümü,ben seni bir kelebek ömrünün kutsallı ınca sevdim.

Uçuk renkleri kadar çılgındı aşkım,gözlerimi açar açmaz seni gördüm ya karşımda,işte sen en masum anlarımı yakaladın Acemi bir sevdalıydım önce,çabuk alıştım Ben aşkımı bir kelebek kanadının inceli inde yakaladım.

Güneş ektim tenine, gözlerinde yıldızları biçtim,şen kahkahalarını aş;ım yaptım,küçük tebessümlerini katı ım Ben seni yaşadım kısacık ömrümde,umudu gördüm yüre inde ve adını Huzur kattım.

Ben seni bir kelebe in ömrünce,renklerinin büyüsünce ve kanadının zarif inceli ince sevdim sevgilim Asla pişman de ilim...
http://www.rapzede.com

Bir kelebek in ömrü
1 sayfadaki 1 sayfası