¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ۣۜ..¤(¯`·.(¯`·. SANAL ALEMDEKİ TEK GERÇEK FORUM.·´¯).·´¯) ¤ۣۜ..¤

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel sözler

YazarMesaj
raja-the-trap
MODERATOR
MODERATOR
raja-the-trap

Erkek Mesaj Sayısı : 48

güzel sözler Empty
MesajKonu: güzel sözler   güzel sözler Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 9:00 am

sen güneşin doğduğu,karanlığın bittiği yerdesin.sen hepkalbimde yatan tek sevgilimsin

eğer gökyüzü bir kağıt,deniz bir şişe mürekkep olsaydı yinede sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.seni o kadar çok seviyorumki.

bütün mevsimleri bir günde,bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle....

inslar tanıdım yıldızlar gibiydi hepside parlıyordu.ama ben seni güneşim seçtim.bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk,yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü

seni sevdiğim kadar yaşasaydım,öşümsüzlüğün adını aşk koyardım....biricik aşkıımm...

ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer,ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer.

aşk bir tiyatroya benzer,en zor rolü bana verdiler!önce sev sonra unut dediler....

hani gözler vardır sözleri anlatır,hani sözler vardır gözleri anlatır,birde aşk vardır seni anlatır...Minik bebeğim!

Ben seni beni sevebilme ihtimalinni sevdim!

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil,özlediğimi bilheran çünkü hiçbirşey seni sevmek gibi değil.

Sen sessizliğinacısını nerden bileceksin sen hiç sensiz kalmadınki!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum.benim şimdi kaç yıldızım var biliyormusun?benim artık bir gökyüzüm var.....

Bugün herzamankinden farklı birşey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.....

yedi ayrı iklimde yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrıçiçeğe dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz..iyiki varsın.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana!hani en güzel aşklar amkansız gelir insana,imkansız olduğuniçin tutkunum sana.

o kadar güzelsinki yizine bakamıyorum.titriyor ellerim,ellerini tutamıyorum.dolanıp sarmak geliyor saramıyorum.öylesine bağlanmışımki,sensiz duramıyorum.uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden,geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten,hayatta bir rüyasın!SENİ ÇOOK SEVİYORUM...

Biliyorsunher gökkuşağının yerde bir hazine saklanırmış.gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti...en değerli hazinemsin benim,canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer.bazıları da çok güzel.benim en uzun rüyam şuan bu mesajı okuyor.

Birgün bir rüzgar eserse oralara sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende o rüzgarla bana bir tutam sevgi yolla.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan,yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış,tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıyaseni seviyorum yazdım sende saf gibi inandın sen delisin ben seni sevmedimki,sana bağlandım sana taptım...

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bintane sen birtanesin...

Seni tahmin edeceğim kadar değil,tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.sana"sevgilim!"diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Gözlerinn gözlerimde,ellerin elllerimde,aşkın içimde ve ruhunbedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim.

Kuyruklu yıldızlar vardır,dünyaya yetmiş yılda bir gelirler insanlar onu hayatı boyunca belki birkez görürler.ben o yıldızı gördüm o da sensin birtanem...

Sana bahçeden gül değil güneştenatom koparıpgetirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerinde yanar diye korkuyorum.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım.

Bir demet gül vermek isterdim sana.güllerden güzelsinaslında.gülü birgün seni sonsuza dek seveceğim.

beni karanlıktan aydınlığa,yalandangerçeğe,ölümden ölümsüzlüğegötürdüğün için teşekkür ediyorum seni çoook seviyorum..

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.mavi gözlerini özlüyorum..

Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz olmaz!unutma ki sevmek daima beraber olmak değil,sensizken bile seninle olabilmektir...

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa,ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Seni benim kadar seven varsa sana benim kadar hasret kalsın.

Seni denizdekikumlar gökteki yıldızlar,ormandaki ağaçlar dünyadaki insanlar okyanustaki sular,sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.birlikte daha güzel günlere gidelim diyorum...

öperim dudaklarından ,öperim yanaklarından her dem gözlerimin hapsinden kalbimin tek sahibisin...canım sevgilim sen benim herşeyimsin!

Güller anlatsın sana olan sevgimi,güller anlatsın yalnızlığımı çaresizliğimi.yavaş yavaş eriyen yüreğimigüller anlatsın ben anlatamadım.

Yüreğimdeki tek arzu,hayalimdeki tek tutku,beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim..

Güneşin doğduğuda bir gerçek battığıda... kalbimin attığıda bir gerçek,günün bittiğide
... ne çıkar tüm gerçekleri yazsak tek tek,seni seviyorum,işte o en büyük gerçek...

Sen benim hayatımda olduğum sürece,ne sen kimseye rakip nede kimse sana rakiptir.bir ömür boyu seninle beraber olmayı diliyorum.

Maviler giyer bulut olurum,yeşiller giyer bahar olurum,bakarsın birgün beyazlar giyer senin olurum.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri,uçurumdan attım sessizliği,haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne kadar çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Şuan yanında değilim ama dünde,bugünde,yarında yürğim kadar yanındayım.kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!.

Gönlüme taht kurdun,gönlümün sultanı oldun,gece gökyüzünde parlayan yıldızım,sabah ise gönlüme doğan güneş oldun.

Bana bir günün 24 saat bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi.ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi.yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim...

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi...bizimde sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim.

Sen çöllerde serap engin denizlerde yakamoz,ormanın denizinde huzur gibisin,ışığım sensin;güneşimsin...bilki çok özlendin...

güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası